Aktualności dottore – maj i czerwiec 2024

Aktualności: urodziny dottore.pl i wydarzenia kosmetyczne

Działo się! 10 urodziny sklepu internetowego, warsztaty pielęgnacyjne, dzień otwarty… Przeczytaj aktualności i zobacz zdjęcia z majowych i czerwcowych wydarzeń.

Warsztaty pielęgnacyjne w Osadzie Karbówko

Na początku maja mieliśmy przyjemność spotkać się z gośćmi hotelu Osada Karbówko. Weronika Bolewska, ekspertka dottore, przeprowadziła warsztaty pielęgnacyjne dotyczące właściwego wykonywania demakijażu. Ważnym tematem rozmów była ochrona przeciwsłoneczna. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, dlaczego fotoprotekcja jest tak istotna dla dobrej kondycji skóry. Weronika opowiedziała także o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze i stosowaniu kosmetyków z filtrem UV. Nasi goście mogli poznać ciekawostki pielęgnacyjne, zadać pytania i wymienić się inspiracjami kosmetycznymi. 

Dzień Matki w Studio 4 Beauty

Maj to także święto mam. Z radością dołączyliśmy do wydarzenia z okazji Dnia Matki organizowanego przez Studio 4 Beauty w miejscowości Jerka. Justyna Mrówczyńska, ekspertka dottore, przeprowadziła pokaz zabiegów kosmetycznych na twarz oraz prezentację skutecznych kosmetyków do pielęgnacji domowej. Nie zabrakło dyskusji dotyczących potrzeb skóry i najlepszych rozwiązań pielęgnacyjnych. Wszystkie uczestniczki wydarzenia otrzymały upominki z próbkami kremów. Spotkanie było cenną okazją do wymiany doświadczeń i inspiracji oraz do swobodnych rozmów i miłego spędzenia czasu.

10 urodziny sklepu internetowego dottore.pl

Czerwiec 2024 to w dottore rocznicowy miesiąc. Obchodzimy 10 urodziny sklepu internetowego dottore.pl! Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla naszych klientów coś specjalnego w podziękowaniu za zaufanie okazywane nam każdego dnia. Zorganizowaliśmy błyskawiczną promocję: 25-procentowy rabat na cały asortyment sklepu. Mnóstwo osób skorzystało z możliwości uzupełnienia swoich kosmetyczek o produkty do pielęgnacji domowej w świetnych cenach! Magazyn dottore pracował na pełnych obrotach. A kto nie zdążył skorzystać z szybkiej zniżki, mógł jeszcze do końca czerwca znaleźć w swojej paczce z zamówieniem niespodziankę. Był to bon urodzinowy z rabatem 10% na następne zakupy, do wykorzystania do końca lipca.

Wsparcie otrzymywane od naszych klientów przez dotychczasowych 10 lat jest dla nas nieocenione. Cieszymy się, że poprzez sklep internetowy możemy każdego dnia dzielić się pasją do wyjątkowych kosmetyków i wiedzą na temat świadomej pielęgnacji skóry. Jesteśmy wdzięczni wszystkim osobom, które chcą za pomocą kosmetyków dottore wypełniać misję „Medycyna dla urody”. To również dzięki użytkownikom sklepu dottore.pl możemy jako marka nieustannie się rozwijać. Tym samym pomagamy coraz większej liczbie osób w codziennych wyzwaniach pielęgnacyjnych.

Zobacz, jak sklep internetowy dottore.pl zmieniał się na przestrzeni 10 lat!

Dziś sklep internetowy dottore.pl to:

 • dziesiątki produktów,
 • linie kosmetyków zróżnicowane pod względem wskazań pielęgnacyjnych,
 • wysyłka na terenie Polski i do niemal 30 krajów w różnych stronach świata,
 • wygodne metody płatności,
 • obsługa dwóch walut (PLN i EUR),
 • dwa języki (polski i angielski),
 • błyskawiczna obsługa i wysyłka zamówień,
 • doskonale zabezpieczone przesyłki,
 • ekologiczne rozwiązania (np. biodegradowalne wypełnienia paczek),
 • szybki kontakt,
 • łatwo dostępne wsparcie techniczne,
 • możliwość skorzystania z porady produktowej,
 • usługa „Wirtualny kosmetolog” z testem skóry online,
 • korzystne promocje w każdym miesiącu,
 • mapa rekomendowanych gabinetów kosmetycznych,
 • baza wiedzy – blog z setkami eksperckich artykułów na temat pielęgnacji skóry.

Urodziny sklepu dottore.pl – plany na przyszłość

Jakie mamy plany na przyszłość? Ciągły rozwój! Chcemy dostarczać coraz więcej skutecznych kosmetyków najwyższej jakości i niezmiennie dbać o różnorodne potrzeby naszych klientów. Stawiamy sobie za cel zwiększenie dostępności naszych produktów i usług, m.in. poprzez wprowadzenie kolejnych języków i walut. Zamierzamy w dalszym ciągu dokładać wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania osób poszukujących najlepszych kosmetyków do twarzy. Kontynuujemy misję „Medycyna dla urody”, dzieląc się wiedzą na temat świadomej pielęgnacji skóry z członkami coraz większej społeczności dottore – m.in. na blogu dopełniającym sklep internetowy dottore.pl.

Zobacz opinie o sklepie dottore.pl!

Dzień otwarty – relacja z wydarzenia w Studio Urody Estetica

Społeczność dottore to także grono znakomitych profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry. Od lat należy do nich p. Katarzyna Gdula – ekspertka prowadząca Studio Urody Estetica w Bukowinie Tatrzańskiej. Z ogromną przyjemnością wzięliśmy udział we wspaniałym dniu otwartym w gabinecie kosmetycznym p. Katarzyny. Spotkanie odbyło się 16 czerwca. Markę dottore reprezentował Krzysztof Padowski – opiekun klientów profesjonalnych z południowych regionów Polski.

Podczas wydarzenia w Studiu Urody Estetica nie zabrakło inspirujących rozmów, pysznego poczęstunku, konkursu z nagrodami oraz upominków dla wszystkich uczestniczek.

Możliwość towarzyszenia naszym klientom profesjonalnym w ważnych momentach jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

No Comments

Leave a Reply

MenuVirtual CosmetologistAccount